Dřevostavby

V naší zemi se intenzivní rychlostí rozvíjejí dřevostavby, se kterými přichází i úskalí vhodně zvoleného dodavatele. Za svá léta v praxi jsem narazil na spoustu problematických detailů a nevhodně zvolených rozhodnutí u dřevěných domů, která stála zbytečný čas, náklady a starosti.

Nejvhodnějším řešením je tyto negativní stavy eliminovat v průběhu příprav dřevostavby a zaměřit se na ně s dostatečným předstihem a znalostí problematiky dřevěných domů. Tento postup pak zajistí bezproblémové a pohodlné užívání dřevostavby na dlouho let dopředu.

V dnešní době převládá většinový názor, že dřevěný dům je pouze neplnohodnotnou náhražkou staveb vytvořených z jiných materiálů. V tomto směru je tento názor pouze přežitkem z dob minulých a způsoben neúplnou informovaností veřejnosti. Toto jde jednoznačně vyvrátit v kombinaci se správnými technologickými postupy, specializovanými materiály a znalostmi. Na základě těchto aspektů a při dodržování přesně stanovených pravidel si troufáme tvrdit, že z určitého úhlu pohledu dřevostavby převyšují vlastnosti staveb z jiného materiálu.

Dřevostavby jsou unikátními díly z pohledu rychlosti výstavby, vlivem na tepelné ztráty a ekologickým dopadem. Je spousta možností, jaký druh dřevostavby  zvolit a co konkrétně uživatel od bydlení očekává. Podle toho se  dřevěný dům vytvoří takříkajíc na míru.

Máme bohaté zkušenosti a praxi v oboru stavebnictví, dřevostaveb a dřevěného materiálu. Díky našim znalostem dbáme na precizní provádění detailů, které jsou zásadní ke správné funkčnosti staveb a zároveň odpovídají vysokému estetickému provedení, za použití správných materiálů a technologií.

Financování

Každá výstavba dřevostavby se skládá z několika kroků, které musí časově a svým správným provedením na sebe navazovat. Jedním z těchto kroků je financování výstavby. Tzn. prvotní získání hypotečního úvěru. Častou praxí víme, že špatný výběr banky může velmi znepříjemnit postup čerpání finančních prostředků a proto jsme schopni Vám s financováním Vašeho vysněného bydlení pomoci skrze našeho specialistu.

Jak to probíhá? Na první informativní schůzce si vyměníte základní údaje o Vašem záměru tak, aby bylo možné pro Vás připravit kompletní porovnání nabídek od všech bank. Po vzájemné shodě Vás pak hypoteční specialista provede celým procesem vyřízení úvěru tak, aby za Vás dokázal zastat většinu povinností.

Co tedy získáte?

1) Srovnání nabídek všech bank
2) Poradenství s nastavení hypotéky – fixace, předčasné doplacení hypotéky
3) Veškeré administrativní úkony za Vás umíme převzít
4) Klid na výstavbu

Tedy služby, které Vám můžeme nabídnout v oblasti dřevostaveb jsou v rozsahu získání hypotečního úvěru, výstavby dřevěného domu na klíč, hrubé stavby, stavebnice svépomocí s dodáním panelů od předních Českých dodavatelů a následného technického dozoru při provádění stavby svépomocí, vytvoření výrobní dokumentace a stavebního dozoru.

Pokud jste již nakloněni k výběru nového bydlení v dřevostavbě, neváhejte se na nás obrátit telefonicky, nebo mailem. Vyhotovíme Vám hrubý cenový návrh a v případě zájmu provedeme osobní setkání.

 

 

Ing. Robert Hladík

Mobil: +420 606 280 154
E-mail: hladik@drvist.cz

Používáme cookies

Pro měření návštěvnosti a použivání webu máme nasazenu službu Google Analytics. Ta sbírá pouze nejnutnější údaje o procházení webu a nemůže sloužit ke konkrétní identifikaci uživatele. Tato data používáme pouze pro další vylepšení webu a práce s ním.